RESTAURACE SKLENÍK Original 1869 Neratovice

Restaurace Skleník original 1869 Neratovice

Čepujeme tato plzeňská piva z rodiny Gambrinus a také Pilsner Urquell…

NEPASTERIZOVANÝ GAMBRINUS

Gamrinus NEPASTERIZOVANÝ  
PIVO PLNÉ ŽIVOTA. Nepasterizovaný Gambrinus je nová „desítka“ z rodiny Gambrinus. Od klasické desítky se liší použitím speciálního procesu mikrofiltrace, který nahrazuje pasterizaci. Díky této šetrné úpravě zůstává pivo živé, a zachovává si tak výraznou svěží chuť, charakteristickou vůni a křišťálovou jiskru.
V restauraci SKLENÍK Neratovice je Gambrinus nepasterizovaný čepovaný z tanku!

GAMBRINUS EXCELENT 11°

Gamrinus EXCELENT 11  
Při přípravě piva Excelent od Gambrinusu využívají plzeňští sládci unikátní postup trojitého chmelení. Třetí chmelení se provádí po skončení vaření, kdy mladina začíná chladnout. Excelent si proto zachovává velké množství voňavých chmelových látek a vyniká plnou chutí a svěžím chmelovým aroma. Uvařeno v Plzni roku 2008.

GAMBRINUS NEFILTROVANÝ LEŽÁK

Gamrinus NEFILTROVANÝ LEŽÁK  
Nefiltrované pivo narozdíl od toho klasického obsahuje až jeden milion živých kvasničných buněk na jeden mililitr. Je tedy výrazným zdrojem vitaminů skupiny B a obsahuje hořké chmelové látky, které dělají jeho chuť jadrnější a plnější. Nefiltrované pivo poznáte podle typického kvasničného zákalu a syté, světle žluté barvy. Jeho vůně odráží sladové aroma a při pomalejším doušku ucítíte také znatelnou vůni čerstvých pivovarských kvasinek.

FÉNIX

Gamrinus FÉNIX  
Objevte chuť Belgie v pšeničném pivu s vůni thajského koriandru a brazilských pomerančů. Nefiltrované a svrchně kvašené pšeničné pivo belgického typu, to je Fénix. Nadechněte se vůně thajského koriandru, který je charakteristickou přísadou těchto exotických dálek. Vůně pomerančové kůry a plátek pomeranče při servírování dodá Fénixovi maximální chuťový zážitek a přenese Vás na chvíli do jihoamerických končin.

PILSNER URQUELL

pILSNER uRQUELL  
Chutná jako před 170 lety. Abychom měli jistotu, že dnešní Pilsner Urquell je stejně dobrý jako v roce 1842, vyrábíme malé množství tohoto ležáku stejným způsobem a ve stejných podmínkách jako před více než 170 lety. Díky této srovnávací výrobě mohou naši sládkové každý den porovnávat kvalitu a chuť piva zrajícího v ležáckých dubových sudech s pivem z moderních nerezových tanků. Jsme jediný pivovar, který si zachoval bednářskou partu, jež dodnes celoročně vyrábí nové ležácké sudy a malé soudky na export. Shodné laboratorní analýzy srovnávající naše pivo z roku 1897 a ze současnosti dokazují, že se naše úsilí vyplácí.
Restaurace Neratovice - Facebook Restaurace Neratovice - Skleník - rezervace Gamrinus koncept Original 1869 Nepasterizovaný Gambrinus